Start Mikołajki 6 grudnia 2018

Mikołajki 6 grudnia 2018

6 grudnia 2018 roku o godzinie 16.00 w naszej szkole odbyły się mikołajki dla wszystkich dzieci z Korzeniewa i okolic. Organizatorami imprezy byli: sołtys wsi Korzeniewo, Przewodnicząca Komisji społecznej, oświaty, kultury i sportu - Pani Renata Krupa, Korzeniewskie Koło Kobiet, Gminny Ośrodek Kultury w Kwidzynie, Biblioteka Publiczna Gminy Kwidzyn-Filia w Korzeniewie oraz Szkoła Podstawowa w Korzeniewie. Uczniowie naszej szkoły przygotowali występ artystyczny pod kierunkiem Pani Anny Świderskiej. Najpierw wystąpił zespół muzyczny w składzie: Maja Tyrau, Michalina Komoszewska, Mariusz Czeszejko-Sochacki, Natalia Łojewska, Kinga Brodowska, Martyna Gostumska, Amelia Wyszomierska, Mateusz Dawert, Szymon Dorszewski, Aedhan Pobudkiewicz. Wiktoria Karandziej i Rozalia Plichta wykonały kilka kolęd, wprowadzając nas w świąteczny nastrój. Oprawą muzyczną zajął się Kacper Gubiec. Później Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom słodkie upominki.

 

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 50 gości