Start UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

2 września 2019 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 w naszej szkole. Pani Anna Świderska powitała wszystkich uczniów ( szczególnie pierwszoklasistów) , przybyłych gości, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Uczniowie starszych klas wręczyli upominki  nowym uczniom. Pani Dyrektor Alina Urbańska poinformowała o zmianach, jakie zaszły w naszej szkole. Uczniowie klasy siódmej pod kierunkiem P. Świderskiej i P. Hals przygotowali  krótki występ w ramach akcji „Przerwany marsz…” upamiętniający osiemdziesiątą rocznicę wybuchu II wojny światowej. Po apelu wszyscy uczniowie rozeszli się do klas na spotkanie z wychowawcami. Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy jak najwięcej osiągnięć w nowym roku szkolnym.

 

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 16 gości