Start Wielki sukces ucznia naszej szkoły !

Wielki sukces ucznia naszej szkoły !

W dniach 26 kwietnia oraz 3 i 10 maja 2020 roku uczeń klasy III Stanisław Zieleń uczestniczył  w Internetowym Pucharze Województwa Pomorskiego Szkół Podstawowych w Szachach pod Patronatem Marszałka Województwa Pomorskiego Mieczysława Struk. Celem turnieju była między innymi: popularyzacja wartościowego spędzania czasu w wirtualnym środowisku, promocja gry w szachy oraz rozwijanie zainteresowań i uzdolnień dzieci.

Turniej odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych. Staś w kategorii klas 0 – 3 zdobył II miejsce na 190 uczestników. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Opracowała Renata Bednarczyk

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości