Start Pracownicy

Pracownicy Szkoły

Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Korzeniewie

 

Alina Urbańska – dyrektor szkoły, nauczyciel biologii
Dorota Zaze – pedagog szkolny, nauczyciel zajęć terapeutycznych, doradztwa zawodowego, wychowawca świetlicy
Anna Ronowska- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowania do życia w rodzinie, gimnastyki korekcyjnej, wychowawca świetlicy
Renata Bednarczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda
Halina Rybarczyk – nauczyciel języka polskiego, wychowawca świetlicy
Joanna Grzegorczyk – nauczyciel edukacji informatycznej i informatyki, zajęć technicznych i techniki
Dominika Matusiak – nauczyciel przyrody, biologii, wychowawca świetlicy
Iwona Knot – nauczyciel matematyki
Jolanta Zbyszyńska – nauczyciel religii, wychowawca świetlicy
Tomasz Serafin – nauczyciel wychowania fizycznego
Magdalena Łucarz – psycholog
Gabriela Szumalska – nauczyciel chemii, fizyki
Anna Hals – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, nauczyciel bibliotekarz, wychowawca świetlicy
Sabina Bonkowska- nauczyciel  edukacji  wczesnoszkolnej, zajęć indywidualnych, zajęć rewalidacyjnych, wychowawca świetlicy
Joanna Roszkowska-Chatys – nauczyciel wspomagający oraz zajęć rewalidacyjnych
Magdalena Dolatta – nauczyciel języka polskiego, terapii pedagogicznej
Anna Świderska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki i muzyki, wychowawca świetlicy
Ewa Kemprowska – nauczyciel geografii
Adam Warywoda – nauczyciel języka angielskiego
Natalia Kędziora – nauczyciel języka angielskiego
Lidia Banaś – nauczyciel języka niemieckiego
Ewa Suczyńska – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

ZAJĘCIA DODATKOWE

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klas VI-VIII – Halina Rybarczyk
Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klasy VII – Gabriela Szumalska
Dodatkowa lekcja matematyki  dla uczniów klasy VIII – Iwona Knot
Zespół dydaktyczno-wyrównawczy dla uczniów klasy IV,V, VI, VIII – Iwona Knot
Zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla uczniów klasy VIII – Adam Warywoda
Zajęcia na basenie  dla uczniów klasy III– Tomasz Serafin, Renata Bednarczyk
Zajęcia rewalidacyjne – Sabina Bonkowska, Joanna Roszkowska-Chatys
Zajęcia terapeutyczne – Dorota Zaze, Magdalena Dolatta
Zajęcia logoterapeutyczne – Renata Bednarczyk

KOŁA PRZEDMIOTOWE

Koło plastyczne – Anna Świderska
Koło taneczno-teatralne dla uczniów klas I-III – Sabina Bonkowska
Koło języka polskiego dla uczniów klas VI-VIII – Halina Rybarczyk
Koło języka niemieckiego dla uczniów klas V-VIII – Lidia Banaś
Koło wolontariatu – Jolanta Zbyszyńska
Szkolne Koło Caritas – Jolanta Zbyszyńska
SKS – Tomasz Serafin


INNOWACJE

„Klasowy pamiętnik” – Renata Bednarczyk
„Mali  odkrywcy matematyki” – Iwona Knot
„Literatura i film” – Halina Rybarczyk
„Moja mała ojczyzna” -  Anna Świderska, Anna Hals
„Czytając odkrywam siebie” – Anna Hals

 

Pracownicy obsługi i administracji szkolnej

 

Mariola Skoczeń - sekretarka szkolna

Halina Drozd - pielęgniarka szkolna

Ireneusz Kamiński - pracownik obsługi

Małgorzata Balmas- pracownik obsługi

Grażyna Kamińska - pracownik obsługi, kucharka szkolna

Maria Dorszewska - pracownik obsługi, kucharka szkolna

Małgorzata Pytlos - główny księgowy

Barbara Rutkowska - podinspektor d/s pracowniczych oświaty

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 18 gości