Start Strona główna

Szkoła Podstawowa w Korzeniewie

WOJEWÓDZKI KONKURS WIEDZY O AIDS

10.12.2019r  w Szkole Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego w Kwidzynie odbył się Wojewódzki Konkurs Wiedzy o AIDS.

Filip Smoliński z klasy siódmej zajął 3 miejsce a jego koleżanka z klasy Maria Szymańska 4 miejsce.

To ogromny sukces!

Maria i Filip - GRATULACJE!

Opracowała D. Matusiak

 

Lekcje biologii poza murami szkoły- - finał akcji zbiórki karmy dla podopiecznych Przytuliska Miłosna

9.12.2019r uczniowie kółka biologicznego uczestniczyli w warsztatach przyrodniczych w Eko- Inicjatywie w Kwidzynie pt. „Po co przyrodzie zapach?”. Druga część spotkania dotyczyła kultury Maroko, z którą zapoznał nas wolontariusz z tego kraju. Po wykładzie dzieci miały możliwość napisania swojego imienia w języku arabskim. Na koniec obejrzały wystawę 3D o Górach Stołowych.

Po warsztatach uczniowie udali się do Przytuliska Miłosna, żeby dostarczyć zakupioną karmę dla psów. Akcja zbiórki w naszej szkole zakończyła się sporym sukcesem, bowiem ze sprzedaży ciast uzyskano kwotę 304,50zł.

DZIĘKUJEMY ZA ZAANGAZOWANIE WSZYSTKIM DARCZYŃCOM!

 

 

Informacja dla Rodziców/Opiekunów dotycząca pracy świetlicy w czasie przerwy świątecznej

Dni 23,24,27,30,31 grudnia 2019 r. oraz 2,3 stycznia 2020 r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. W tym czasie świetlica szkolna będzie czynna w godzinach od 7.00 do 15.00 i zapewnia zajęcia opiekuńczo – wychowawcze.

W tych dniach nie kursuje autobus szkolny oraz nie ma posiłków.

Prosimy o przekazanie informacji o pobycie dziecka w szkole w wyżej wymienionych dniach do wychowawcy klasy.

Oprac. J. Zbyszyńska

 

BABINTON

 

7 grudnia w Szkole Podstawowej w Janowie odbył się turniej grand prix w babintonie.

Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Wiktoria Marut i Martyna Gostumska. Martyna zajęła IV miejsce, a Wiktoria V miejsce.

Opracował: Tomasz Serafin

 

Zmiana adresu e-mail

Uwaga. Informujemy, że nastąpiła zmiana adresu e-mail szkoły.

Nowy adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

MIKOŁAJKI

6 grudnia 2019 roku o godzinie 9.00 w naszej szkole odbyły się mikołajki dla wszystkich uczniów. Mikołaj wręczył wszystkim dzieciom słodkie upominki. Rozstrzygnęliśmy  również konkurs na najładniej udekorowaną świątecznie klasę. Wygrała klasa V, która otrzymała słodki poczęstunek.

Opracował: Tomasz Serafin

 

 

Teatralia

Dnia 27 listopada 2019 r. uczniowie naszej szkoły z klas I-III (członkowie koła taneczno-teatralnego dla klas I-III) zaprezentowali swoje umiejętności taneczno-aktorsko-wokalne biorąc udział w „Tetraliach”. Odbywały się one w kinoteatrze, w Kwidzynie. Wystawili przedstawienie „Abecadło z pieca spadło”. Publiczność nagrodziła młodych artystów wielkimi  brawami. Występ spodobał się również organizatorom, którzy przygotowali dla dzieci słodką niespodziankę. Przed występem dzieci zjadły pyszny obiad w restauracji „Miła” w Kwidzynie, który zapewnił im organizator.

Więcej zdjęć można zobaczyć pod adresem: https://kwidzyn.naszemiasto.pl/xxix-kwidzynskie-spotkania-teatralne-spektakle-uczniow-z/ga/c13-7445409/zd/48828449

 

Opracowała:

Sabina Bonkowska

 
Więcej artykułów…
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości