Start Informacja dla Rodziców i Uczniów klasy VIII

Informacja dla Rodziców i Uczniów klasy VIII

Zbliża się termin rozpoczęcia rekrutacji do szkół ponadpodstawowych. Szczegółowy harmonogram czynności w postepowaniu rekrutacyjnym znajduje się w   informatorze o ofercie edukacyjnej na rok 2020/ 2021 dla kandydatów do szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat kwidzyński na ostatniej stronie. Wersję elektroniczną przesłałam wcześniej i została zamieszczona na stronie szkoły. Wersja papierowa informatora jest możliwa do odbioru w sekretariacie szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00.

Instrukcja pobrania i wypełniania wniosku przez ucznia zostanie omówiona w późniejszym terminie. Szczegółowe   informacje o szkołach, naborze i elektronicznej rekrutacji znajdują się na stronie internetowej      http://nabor.pcss.pl/kwidzyn/szkolaponadpodstawowa/

Zachęcam również do skorzystania z porad specjalistów z dziedziny doradztwa zawodowego działających przy Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej w Kwidzynie oraz bezpośrednio w szkołach ( adresy, kontakty do specjalistów podałam wcześniej w informacji na stronie szkoły).

W razie pytań, wątpliwości proszę o kontakt z pedagogiem szkolnym – email  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  tel. 723 404 726 lub wychowawcą klasy.

 

Serdecznie pozdrawiam

Dorota Zaze

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości