Start Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet

Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet

Serwis edukacyjny Dyktanda.pl organizuje w tym roku pierwsze Ogólnopolskie Dyktando na Dzień Kobiet.

Udział w dyktandzie jest całkowicie bezpłatny!


W jaki sposób jeszcze bardziej umilić sobie Dzień Kobiet? Na przykład wygrać kartę podarunkową o wartości kilkuset złotych na zakupy w sklepie kobiecej marki premium!

Taką niespodziankę przygotował dla kobiet serwis www.dyktanda.pl. Konkurs wyróżnia się także tym, że wymaga wykazania się wiedzą. Nazwa portalu zobowiązuje, będą to zatem zmagania ortograficzne, i to niezwykle ciekawe! Treść dyktanda specjalnie na tę okazję przygotowała Pani Prezes Fundacji Języka Polskiego, dr Magdalena Wanot-Miśtura z Uniwersytetu Warszawskiego.

Dyktando będzie można rozwiązać online w Dzień Kobiet,

czyli 8 marca 2021 r. między 19:00 a 20:00.

Warto podjąć się tego wyzwania, bowiem na każdą uczestniczkę czeka nagroda gwarantowana: kod rabatowy -20% na całą ofertę Relaksacyjne.pl!

Wracając do głównych nagród - do wygrania jest 6 kart podarunkowych, o wartości od pięćdziesięciu do pięciuset złotych, oczywiście do wykorzystania na zakupu w sklepie online Relaksacyjne.pl. Oferuje on szeroką gamę kobiecych produktów premium: począwszy od lnianych i jedwabnych gumek do włosów, poprzez relaksujące opaski na oczy, aż po naturalne termofory. Cały asortyment wykonany jest w 100% z naturalnych materiałów, a do tego tworzone są w naszym kraju, w duchu zero waste, z ogromną starannością.

Szczegóły konkursu oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na stronie: dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet.

Zapraszamy uczniów do wspólnej zabawy.

Powodzenia!

Na podstawie:dyktanda.pl

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości