Start Pracownicy

Pracownicy Szkoły

NAUCZCIELE  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  W  KORZENIEWIE

 

Alina Urbańska – dyrektor szkoły

Dorota Zaze – pedagog szkolny, pedagog specjalny, nauczyciel doradztwa zawodowego, nauczyciel wspomagający

Anna Ronowska- nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, wychowania do

życia w rodzinie

Renata Bednarczyk – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, logopeda

Halina Rybarczyk – nauczyciel języka polskiego

Joanna Grzegorczyk – nauczyciel edukacji informatycznej i informatyki,

techniki

Eliza Borecka-Sobczak– nauczyciel przyrody, biologii

Jolanta Zbyszyńska – nauczyciel religii, wychowawca świetlicy

Iwona Knot – wychowawca świetlicy

Tomasz Serafin – nauczyciel wychowania fizycznego, gimnastyki korekcyjnej

Izabela Fifielska – nauczyciel fizyki,chemii

Anna Hals – nauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie, nauczyciel

bibliotekarz

Sabina Bonkowska- nauczyciel  edukacji  wczesnoszkolnej,  zajęć rewalidacyjnych

Magdalena Dolatta – nauczyciel języka polskiego, terapii  pedagogicznej

Anna Świderska – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, plastyki, muzyki

Ewa Łukasiewicz – nauczyciel geografii

Anna Szumlak– nauczyciel języka angielskiego

Natalia Kędziora – nauczyciel  języka angielskiego

Lidia Banaś – nauczyciel języka niemieckiego, zajęć terapeutycznych

Ewa Suczyńska – nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa

Marzena Smolińska – nauczyciel  wspomagający oraz prowadzący zajęcia terapeutyczne

Emilia Kaczorowska – nauczyciel wspomagający

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klas  IV – VIII

Halina Rybarczyk, Magdalena Dolatta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV – VIII

Irena Kozłowska, Adam Siuda

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klasy  IV – VIII

Anna Szumlak, Natalia Kędziora

Zajęcia rewalidacyjne – Natalia Kędziora, Sabina Bonkowska

Zajęcia terapeutyczne – Dorota Zaze, Magdalena Dolatta, Tomasz Serafin, Anna Begier

Zajęcia logoterapeutyczne – Renata Bednarczyk

 

KOŁA PRZEDMIOTOWE

Koło plastyczne – Anna Świderska

Koło języka polskiego – Halina Rybarczyk

Koło wolontariatu – Jolanta Zbyszyńska

Szkolne Koło Caritas – Jolanta Zbyszyńska

SKS – Tomasz Serafin

Koło turystyki rowerowej – Halina Rybarczyk, Dorota Zaze,

Tomasz Serafin, Marzena Smolińska

Koło chemiczne – Izabella Fifielska

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości