Start Pracownicy

Pracownicy Szkoły

NAUCZYCIELE  SZKOŁY  PODSTAWOWEJ  W  KORZENIEWIE

 

Alina Urbańska – dyrektor szkoły

Dorota Zaze – pedagog szkolny, nauczycielka zajęć terapeutycznych,

doradztwa zawodowego, nauczycielka wspomagająca

Anna Ronowska- nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, wychowania do

życia w rodzinie

Renata Bednarczyk – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, logopeda

Halina Rybarczyk – nauczycielka języka polskiego

Joanna Grzegorczyk – nauczycielka edukacji informatycznej i informatyki,

techniki

Eliza Borecka-Sobczak– nauczycielka przyrody, biologii

Irena Kozłowska – nauczycielka matematyki

Adam Siuda – nauczyciel matematyki

Jolanta Zbyszyńska – nauczycielka religii, wychowawca świetlicy

Tomasz Serafin – nauczyciel wychowania fizycznego,

gimnastyki korekcyjnej

Izabella Fifielska – nauczycielka chemii, fizyki,

 

Anna Hals – nauczycielka historii, wiedzy o społeczeństwie,

nauczycielka  bibliotekarz

Sabina Bonkowska- nauczycielka  edukacji  wczesnoszkolnej,

zajęć rewalidacyjnych

Joanna Roszkowska-Chatys – nauczycielka wspomagająca oraz zajęć

rewalidacyjnych, nauczycielka muzyki

Magdalena Dolatta – nauczycielka języka polskiego, terapii

pedagogicznej

Anna Świderska – nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, plastyki

Ewa Kemprowska – nauczycielka geografii

Anna Szumlak– nauczycielka języka angielskiego

Natalia Kędziora – nauczycielka języka angielskiego,

nauczycielka  wspomagająca

 

Ewa Suczyńska – nauczycielka edukacji dla bezpieczeństwa

Lidia Banaś – nauczycielka języka niemieckiego

Marzena Smolińska – nauczycielka  świetlicy

Anna Begier – zajęcia terapeutyczne

 

ZAJĘCIA DODATKOWE

Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klas  IV – VIII

Halina Rybarczyk, Magdalena Dolatta

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki dla uczniów klas IV – VIII

Irena Kozłowska, Adam Siuda

Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego dla uczniów klasy  IV – VIII

Anna Szumlak, Natalia Kędziora

Zajęcia rewalidacyjne – Natalia Kędziora, Sabina Bonkowska

Zajęcia terapeutyczne – Dorota Zaze, Magdalena Dolatta, Tomasz Serafin, Anna Begier

Zajęcia logoterapeutyczne – Renata Bednarczyk

 

KOŁA PRZEDMIOTOWE

Koło plastyczne – Anna Świderska

Koło języka polskiego – Halina Rybarczyk

Koło wolontariatu – Jolanta Zbyszyńska

Szkolne Koło Caritas – Jolanta Zbyszyńska

SKS – Tomasz Serafin

Koło turystyki rowerowej – Halina Rybarczyk, Dorota Zaze,

Tomasz Serafin, Marzena Smolińska

Koło chemiczne – Izabella Fifielska

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości