Start Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie,

Informuję, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022  w Szkole Podstawowej   w Korzeniewie odbędzie  się  1 września 2021 r.(środa) o godz. 8.30.

Proszę o przybycie do szkoły osób zdrowych, które nie mają objawów infekcji dróg oddechowych i nie przebywają w kwarantannie lub nie są pod nadzorem epidemiologicznym albo izolacji domowej.

Do szkoły należy wejść w maseczce i dokonać dezynfekcji rąk. Obowiązek dotyczy uczniów, nauczycieli, rodziców(opiekunów) i wszystkich innych osób wchodzących do budynku.

Tego dnia uczniów obowiązuje strój galowy.

Serdecznie zapraszam uczniów klasy I  na uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego do sali gimnastycznej   na godz. 8.30. Uczniowi może towarzyszyć jeden rodzic(opiekun).

Uczniowie klas II-VIII przechodzą do swoich klas z wychowawcami. Spotkania w klasach planowane są w godz. 8.30-10.00. Rodzice(opiekunowie) nie wchodzą  do szkoły. Oczekują  na dzieci przed szkołą.

W programie uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego znajdą się m.in.: uczczenie minutą ciszy  ofiar II wojny światowej w związku z 82. rocznicą jej wybuchu, wspólne odśpiewanie hymnu państwowego, pogadanka nt. zasad bezpieczeństwa w czasie epidemii COVID-19 oraz sprawy organizacyjne.

Po uroczystym powitaniu nowego roku szkolnego uczniowie miejscowi mogą iść do domu. Uczniowie dojeżdżający zostaną rozwiezieni. Jeżeli uczeń przyjedzie  lub przyjdzie do szkoły samodzielnie, a jest uczniem dojeżdżającym, obowiązkowo powinien posiadać zezwolenie rodziców (opiekunów). Na zezwoleniu powinna być data, rodzaj pozwolenia i czytelny podpis rodzica (opiekuna).

DOWOZY

Autobus  dowiezie uczniów do szkoły na ok.8.00 i rozwiezie po zakończonej uroczystości ok. godz. 10.00.

Rozkład jazdy autobusów podaję poniżej.

Życzę  radosnego i bezpiecznego powrotu do szkoły.

 

Dyrektor szkoły

Alina Urbańska

Trasy 1

Trasy 2

Trasy 3

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 38 gości