Start Świąteczne spotkanie muzyczno – poetyckie z udziałem Pani Grażyny Wilczyńskiej – autorki tomiku wierszy „Z życia wzięte”

Świąteczne spotkanie muzyczno – poetyckie z udziałem Pani Grażyny Wilczyńskiej – autorki tomiku wierszy „Z życia wzięte”

16 grudnia 2021 roku w Szkole Podstawowej w Korzeniewie odbyło się spotkanie muzyczno – poetyckie z udziałem autorki  wierszy Pani Grażyny Wilczyńskiej. W tym dniu mieliśmy zaszczyt gościć również Pana Dariusza Wierzbę – Wójta Gminy Kwidzyn; Panią Renatę Krupę –sołtysa wsi Korzeniewo i Przewodniczącą Komisji Społecznej, Oświaty Kultury i Sportu; Panią Marzenę Laskowską – dyrektora Przedszkola w Korzeniewie oraz rodziców naszych uczniów. Podczas spotkania uczniowie naszej szkoły zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie. Mieliśmy możliwość poznania wierszy zamieszczonych w tomiku poezji Pani Grażyny Wilczyńskiej.

Swoje umiejętności wokalne zaprezentowali następujący uczniowie: Martyna Kamińska, Lena Czumiel, Maja Krupa, Zuzia Wieluńska i Aleksandra Wojciechowska, Kuba Chmiel, Alan Izbaner, Adrian Grabowski, Marcel Mazur, Michał Nowak, Weronika Wałaszewska, Gabriela Cysewska, Julia Madej, Sandra Łojewska i Natalia Kozłowska zaś recytatorskie: Martyna Wudarczyk, Paweł Chmiel, Kamil Szawardak, Maja Walendzis, Szymon Kamiński, Bartek Bonkowski, Julia Sandecka, Paweł Wilga, Zuzia Rębisz i Weronika Storoshenko. Spotkanie przebiegło w miłej, świątecznej atmosferze przy dźwiękach znanych i mniej znanych kolęd oraz pastorałek. Na zakończenie Pan Dariusz Wierzba – Wójt Gminy Kwidzyn obdarował wszystkich uczestników słodkim upominkiem. Montaż poetycko - muzyczny zostało przygotowany przez Annę Świderską, Joannę Chatys – Roszkowską i Annę Hals.

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości