Start Dzień otwarty

Dzień otwarty

12 marca 2022r. po raz kolejny nasza szkoła otworzyła swoje podboje dla przyszłych uczniów. Zaproszeni na Dzień Otwarty rodzice oraz  przyszli  pierwszoklasiści mogli przekonać się, że szkoła to nie tylko nauka, ale też wspaniała zabawa.
Maluszki  zostały przywitane przez członków Samorządu Uczniowskiego, którzy wręczyli im kolorowe identyfikatory. Po występie muzycznym uczniów klasy IV i V i po krótkim wystąpieniu Pani Dyrektor Szkoły  rozpoczęło się zwiedzanie sal, w których nauczyciele zorganizowali różne ciekawe zajęcia.
Pierwszym etapem szkolnej wędrówki była sala gimnastyczna. Tam każde dziecko pod czujnym okiem nauczycieli mogło  sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe na  specjalnie przygotowanym torze przeszkód.
Kolejnym miejscem na trasie była biblioteka oraz sala, w której dzieci pobawiły się na ,,magicznym dywanie” . Następnie odwiedziły  salę komputerową, w której  przez krótką chwilę  mogły grać, rysować i rozwiązywać zadania.

Na końcu dzieci przeszły do świetlicy szkolnej. Tutaj mogły  wykazać się zdolnościami w dekorowaniu babeczek, kruchych  ciastek  lukrem i innymi kolorowymi ozdobami.
Na zakończenie Dnia Otwartego każde dziecko otrzymało  upominek- cukierki, kolorowanki, długopisy, ołówki, kolorowy plan lekcji i soczek.

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości