Start Apel ogólnoszkolny

Apel ogólnoszkolny

20 grudnia odbył się w naszej szkole wyjątkowy apel, podczas którego wielu uczniów zostało nagrodzonych i wyróżnionych za udział w konkursach jakie odbywały się w ostatnim czasie. Wszyscy aktywni uczniowie zostali nagrodzeni oraz obdarowani upominkami i gromkimi brawami!

Powiatowy konkurs na najładniejszy kalendarz adwentowy i domek z piernika przyniósł nam 3 główne nagrody w kategoriach wiekowych: I m. Filip Rokita, II m. Bartosz Brodowski, III m. Oliwia Krupa. Zebrane środki ze sprzedaży adwentowych dzieł wróciły do szkoły z przeznaczeniem dla chorych dzieci.

W konkursie na najpiękniejszy wystrój świąteczny klasy - komisja w składzie: Alina Urbańska, Dorota Zaze, Ilona Prosakowska. Beata Kluska, Weronika Wałaszewska dokonała oceny dekoracji klas i wyłoniła zwycięzców:

I miejsce klasa VI- 25 punktów

II miejsce klasa I- 22 punkty

III miejsce klasa III- 19,5 punktów

Wyniki dla pozostałych klas przedstawiają się następująco: IV miejsce klasa V – 19 pkt,V miejsce klasa VIII – 18 pkt, VI miejsce klasa II – 16 pkt, VII miejsce klasa VII- 15 pkt, VIII miejsce klasa IV- 7 pkt.

Z kolei w konkursie profilaktycznym „Zdrowa reakcja” nagrodzeni zostali:

I m. Sandra Łojewska, Martyna Kamińska, Gabriela  Cyssewska

II m. Lena Czumiel, Wiktoria Włodarczyk, Zuzanna Kruszewska, Stanisław Zieleń, Weronika Wałaszewska, Justyna Browalska

III m. Michał Nowak, Hubert Sandecki, Wojciech Chmiel

IV m. Alan Izbaner, Kamil Kiepulski

Serdecznie gratulujemy uczniom sukcesów i zaangażowania. Zapraszamy do udziału w kolejnych zmaganiach konkursowych już w Nowym Roku 2023 *

Opr. M. Smolińska

H. Rybarczyk

L. Banaś

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości