Start Konkurs na Dzień Kobiet organizowany przez Dyktanda.pl - Zaproszenie

Konkurs na Dzień Kobiet organizowany przez Dyktanda.pl - Zaproszenie

Szukasz pomysłów, jak możesz jeszcze bardziej umilić sobie, mamie, siostrze lub przyjaciółce Dzień Kobiet?

Już 8 marca masz możliwość zdobyć kartę podarunkową do wykorzystania na dowolne zakupy na najpopularniejszej platformie zakupowej w Polsce.

Portal edukacyjny www.dyktanda.pl przygotował specjalne wyzwanie na święto kobiet. Zabawa polegająca na rozwiązaniu specjalnego dyktanda ortograficznego, które będzie udostępnione w Dniu Kobiet!

Jeśli lubisz wyzwania, chcesz wykazać się wiedzą, a dodatkowo poczuć dreszczyk emocji uciekającego czasu i dobrze się bawić, gorąco zapraszamy do udziału w zabawie!

Do rozwiązania dyktanda będzie można przystąpić online 8 marca 2022 r. w godzinach 18:00-19:00.

Nagroda gwarantowana to karta podarunkowa o wartości 100,00 zł do wykorzystania na platformie zakupowej Allegro.pl, gdzie zwyciężczyni znajdzie dosłownie wszystko.

Ty wybierasz, na co przeznaczysz wygraną.

Więcej informacji oraz link służący do zapisania się na Dyktando na Dzień Kobiet znajdziesz na naszej stronie:
https://dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-dzien-kobiet-2

Powodzenia!

Oto kilka wskazówek, które mogą pomóc Ci w przygotowaniu się do rozwiązania dyktanda:

* Powtórz podstawy ortografii - zawsze warto przypomnieć sobie podstawowe zasady pisowni wyrazów, takich jak zasada „ż”, „rz”, „ó”, „u”, „ch” i „h”, czy poprawne stosowanie znaków interpunkcyjnych.
* Zapoznaj się z tematyką dyktanda - jeśli znasz temat dyktanda, to zwiększa to Twoje szanse na poprawne napisanie większej liczby wyrazów.
* Ćwicz słuchanie oraz pisanie - warto regularnie słuchać i zapisywać krótkie fragmenty tekstu, aby poprawić swoje umiejętności słuchania i pisania.
* Przepisz fragmenty tekstów - warto przepisywać fragmenty różnych tekstów, aby poprawić swoją szybkość i dokładność pisania.
* Korzystaj z materiałów edukacyjnych - istnieje wiele materiałów edukacyjnych online, takich jak strony internetowe  lub aplikacje mobilne, które oferują dyktanda do ćwiczeń.
* Ćwicz w grupie - warto spotkać się z grupą osób i razem ćwiczyć słuchanie oraz pisanie. Możecie wzajemnie się poprawiać, a także uczyć od siebie nawzajem.

Pamiętaj, że regularne ćwiczenia i powtórki są kluczem do poprawy umiejętności pisania dyktand.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości