Start DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

4 marca 2023 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty. W tym dniu gościliśmy przyszłych pierwszoklasistów wraz z rodzicami, którzy licznie przybyli na spotkanie. Pani Dyrektor Alina Urbańska serdecznie przywitała przybyłych gości w murach  naszej szkoły. Na początku uczniowie klasy VI zaprezentowali krótki program muzyczno-taneczny. Pierwszym etapem szkolnej wędrówki była sala gimnastyczna, gdzie każde dziecko pod czujnym okiem nauczycieli mogło  sprawdzić swoje umiejętności sprawnościowe oraz uczestniczyć w zabawach ruchowych. Kolejnym miejscem, które odwiedziły dzieci była biblioteka oraz sala, w której dzieci pobawiły się na ,,magicznym dywanie”. Następnie, pod opieką uczennic i uczniów z Samorządu Uczniowskiego, poszły do  sali komputerowej, w której  przez krótką chwilę  mogły grać, rysować  i rozwiązywać zadania. Na końcu dzieci przeszły do świetlicy szkolnej. Tutaj dekorowały babeczki lukrem i innymi kolorowymi ozdobami.
Na zakończenie Dnia Otwartego każde dziecko otrzymało  upominek - bierki, długopisy, lizaki i soczek. Na zakończenie pobytu w  szkole goście mogli oglądnąć  bogatą kolekcję zdjęć z różnych uroczystości szkolnych. Mamy nadzieję, że we wrześniu znów się spotkamy z dziećmi z przedszkola i będziemy mogli kontynuować wspólną naukę i zabawę!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Opracowała Renata Bednarczyk

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości