Start DZIEŃ DZIECKA

DZIEŃ DZIECKA

W tym dniu w naszej szkole przeżywaliśmy wspaniałe chwile dzięki obecności pana trenera Andrzeja Saramaka, który poprowadził DZIEŃ SPORTU. Turniej podzielony był na dwa etapy. Najpierw wystartowały klasy I-III, potem rywalizowały klasy IV-VIII. W przerwie miedzy jednym etapem rozgrywek sportowych a drugim odbyła się dyskoteka pod chmurką. Tego dnia w naszej szkole nie było dzwonków.  Dodatkową atrakcją było to, że wszyscy uczniowie mogli przyjść ubrani na kolorowo.
Od 16-00 do 18-00 na wiejskim placu zabawa w Korzeniewie odbył się ,,Festyn Rodzinny’’, na którym były takie atrakcje jak: koncert zespołu Salem z Kwidzyna, zjeżdżalnie, oponki sumo, malowanie buziek, kolorowy proszek, foto-budka, łuk do strzelania, wata cukrowa.
Dla wszystkich uczestników był przygotowany poczęstunek i napoje w postaci
zupy grochowej, kiełbasek, waty cukrowej, ciast, kawy, herbaty.
Dziękujemy za wspaniałe chwile spędzone w naszej szkole i na festynie rodzinnym zorganizowanym przez:
- Szkołę Podstawową w Korzeniewie,
- Przedszkole w Korzeniewie,
- Panią Sołtys i Radną wsi Korzeniewo,
- GOK Kwidzyn
- OSP Pastwa.

Zapraszam do fotorelacjiJ

Opracowała: Marzena Smolińska

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości