Start AKCJA SZKOŁA PAMIĘTA

AKCJA SZKOŁA PAMIĘTA

Nasza szkoła włączyła się do akcji "Szkoła pamięta" . Akcja ta była ogłoszona  przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Odbywa się w okresie, w którym wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej. W ten sposób inicjatywa nawiązuje do polskiej tradycji świąt zadusznych. Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności. Także uczniowie naszej szkoły upamiętnili ten czas.
Naszym celem było zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o zmarłych - bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu czy społeczności.
Uczniowie klasy 8 wraz z opiekunami w tym dniu posprzątali groby i zapalili symboliczne znicze.
Anna Hals

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości