Start Mobilne Planetarium w naszej szkole

Mobilne Planetarium w naszej szkole

Mobilne Planetarium jest innowacyjnym narzędziem edukacyjnym, które w fascynujący sposób wprowadza uczniów  w świat astronomii i kosmosu. Dzięki zaawansowanej technologii projekcji wyświetlania obrazu dookoła głowy, uczniowie mają możliwość odkrywania tajemnic kosmicznych bez wychodzenia z budynku szkoły. Kopuła Mobilnego Planetarium może pomieścić około 50 osób.

W naszej szkole Mobilne Planetarium „IGLO” gościliśmy dnia 14.11.2023 roku. Najmłodsi uczniowie z klas I-III mieli możliwość obejrzenia projekcji „Magic Globe. A story of the seasons.” Ich starsi koledzy z klas IV-VIII przeżyli przygodę oglądając „Voyager”. Obydwa pokazy były dla uczniów ciekawe i dostarczyły im wielu wrażeń.

Opracowała: Sabina Bonkowska

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości