Start GMINNY KONKURS PLASTYCZNY rozstrzygnięty

GMINNY KONKURS PLASTYCZNY rozstrzygnięty

Dnia 19.04.2024 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie integracyjne uczestników Gminnego Konkursu Plastycznego „Sprawni czy niepełnosprawni – jesteśmy tacy sami”. Cele konkursu były następujące: uwrażliwienie uczniów na zagadnienie niepełnosprawności; kształtowanie pozytywnej postawy wobec osób niepełnosprawnych; motywowanie uczniów do przełamywania barier i lęku przed kontaktem z osobami niepełnosprawnymi; zachęcenie uczniów do burzenia funkcjonujących w świadomości społecznej stereotypów dotyczących osób niepełnosprawnych; wychowanie do wartości takich jak tolerancja, akceptacja, wyrozumiałość, szacunek, równość, wrażliwość, poszanowanie godności drugiego człowieka; dostrzeganie podobieństw i różnic między ludźmi., poszerzanie wiedzy społeczeństwa o niepełnosprawności, rozwijanie wyobraźni oraz talentów plastycznych, kreatywności oraz zdolności manualnych; zachęcanie dzieci do twórczego spędzania czasu wolnego. Podczas spotkania laureatom Konkursu wręczono dyplomy i nagrody. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Liczu, uczniowie naszej szkoły oraz Uczennicy WTZ w Kwidzynie mieli przy poczęstunku okazję do wspólnych rozmów i podziwiania wystawy prac konkursowych. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze pełnej radości. Na koniec spotkania wszyscy uczniowie, uczestnicy WTZ oraz nauczyciele zrobili wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Bardzo dziękujemy Panu Wójtowi Gminy Kwidzyn Dariuszowi Wierzba oraz Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Korzeniewie Alinie Urbańskiej za ufundowanie nagród.

Poniżej lista laureatów Konkursu wraz z lokatami oraz galeria zdjęć. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Organizatorki Konkursu: Sabina Bonkowska i Anna Świderska

 

 

Kategoria : uczniowie klas I-III SP

I MIEJSCE

FILIP SŁOWICKI

KLASA III

SP IM. JANUSZA KORCZAKA W LICZU

II MIEJSCE

LAURA KAMIŃSKA

KLASA I

SP IM. JANUSZA KORCZAKA W LICZU

III MIEJSCE

ANIELA TYKVENKO

KLASA I

SP KORZENIEWO

WYRÓŻNIENIE

MIKOŁAJ STRUZIK

KLASA I

SP KORZENIEWO

 

 

Kategoria : uczniowie klas IV-VIII SP

I MIEJSCE

LENA ZBYSZYŃSKA

KLASA V

SP KORZENIEWO

II MIEJSCE

JULIA MADEJ

KLASA VII

SP KORZENIEWO

III MIEJSCE

JULIA KAMIŃSKA

KLASA VII

SP IM. JANUSZA KORCZAKA W LICZU

 

WYRÓŻNIENIE

JULIA LEMAŃSKA

KLASA V

SP KORZENIEWO

 

WYRÓŻNIENIE

ALEKSANDER KŁOSIŃSKI

KLASA V

SP KORZENIEWO

 

NAGRODA ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

BARTŁOMIEJ BONKOWSKI

KLASA V

SP KORZENIEWO

 

NAGRODA ZA UDZIAŁ W KONKURSIE

MAREK RUSIN

KLASA VII

SP IM. JANUSZA KORCZAKA W LICZU

 

Kategoria : uczestnicy WTZ w Kwidzynie

I MIEJSCE

LESZEK ŚMIGIELSKI

 

II MIEJSCE

SŁAWOMIR STEFAŃSKI

 

III MIEJSCE

KRZYSZTOF LECH

 

III MIEJSCE

AGNIESZKA SITNICKA

 

WYRÓŻNIENIE

ELIZA MIŁEK

 

WYRÓŻNIENIE

MARCELINA STANIASZEK

 

WYRÓŻNIENIE

ARTUR JURCZAK


 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości