Start Szkolny Turniej „Myślimy i Ćwiczymy”- edycja IV

Szkolny Turniej „Myślimy i Ćwiczymy”- edycja IV

Dnia 17 marca 2018 r. w naszej szkole odbył si ę Szkolny Turniej „Myślimy i Ćwiczymy”.

W części wiedzowej wzięło udział ośmiu uczniów z kl. IV-VII.

I miejsce zajęła uczennica klasy VII –Wiktoria Szumalska (otrzymała bon upominkowy w kwocie 150 zł.);

II miejsce zajęła uczennica klasy VI-Agata Witczak (otrzymała bon upominkowy w kwocie 100 zł.);

III miejsce zajął uczeń klasy VI –Jakub Figurski (otrzymał bon upominkowy w kwocie 50 zł.).

Uczennice i uczeń otrzymają również bluzki i bluzę zaprojektowane i ufundowane przez p. Ewę Niespodzianę.

Nagrody upominkowe ufundowała p. Dyrektor. Pozostali uczestnicy części wiedzowej otrzymali nagrody papiernicze.

W części sportowej: „Myślimy i Ćwiczymy” – IV edycji wzięły udział reprezentacje klas IV-VII razem z rodzicami. Zawody zostały przeprowadzone w formie „wyścigów rzędów”. Pierwsze miejsce zajęła klasa VI, drugie klasa V, trzecie klasa IV, a czwarte klasa VII.

Wszystkie klasy otrzymały puchary ufundowane przez Przewodniczącego Rady Gminy Kwidzyn Pana Henryka Ordona.

Ostatnim punktem naszej imprezy było krótkie spotkanie ze znanym bramkarzem piłki ręcznej Panem Pawłem Kiepulskim. Na koniec spotkania chętni mogli wykonać rzut karny na bramkę, której bronił Pan Kiepulski.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy osiągniętych wyników, a rodzicom dziękujemy za zaangażowanie.