Start Szanowni Państwo,

Szanowni Państwo,

Szkoła, której uczniowie uzyskają najlepsze wyniki w tegorocznym Dyktandzie na Święto Niepodległości, będzie miała możliwość wskazania celu charytatywnego, na który trafi złotówka za każdego z uczniów biorących udział w dyktandzie (uwzględniając wszystkie szkoły). Będzie cel dodatkowy, na który przekażemy maksymalnie 5 tys. zł.

Dlatego gorąco zachęcamy Państwa szkołę do udziału w dyktandzie!

Wystarczy, że dyrektor lub nauczyciel zalogowany w Module dla Szkół na Dyktanda.pl kliknie "Zapisz się do konkursu" na tej stronie:

ZAPISY DLA SZKÓŁ:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021?school=1

ZAPISY INDYWIDUALNE (dla uczniów i dla dorosłych):
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2021

Co istotne, uczniowie nie będą musieli wypełniać osobnego dyktanda w kategorii dla szkół. Do wyniku szkoły zaliczone zostaną ich indywidualne wyniki osiągnięte w ramach Dyktanda na Święto Niepodległości w ich kategorii wiekowej.

Gorąco zapraszamy do dołączania do kategorii szkół i zachęcamy do powiadomienia Państwa uczniów o charytatywnym Dyktandzie na Święto Niepodległości!

Prosimy również o zamieszczenie informacji o Dyktandzie na Święto Niepodległości na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Z góry dziękujemy!

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 37 gości