Start Spotkanie autorskie z Panią Grażyną Wilczyńską

Spotkanie autorskie z Panią Grażyną Wilczyńską

23 listopada 2023 roku w Bibliotece Publicznej w Korzeniewie odbyło się spotkanie autorskie z Panią Grażyną Wilczyńska – poetką mieszkającą w Korzeniewie.

W bardzo przyjaznej atmosferze czas szybko minął. Autorka zaprezentowała wiersze ze swojego nowego tomiku „Wyspa nadziei” i odpowiadała na pytania przybyłych osób dotyczące m.in. procesu twórczego i tematyki wierszy. Część wierszy recytowali uczniowie z naszej szkoły – kasy I – III i uczniowie klasy V oraz zaproszeni goście.

Po spotkaniu można było zaopatrzyć się w tomik wierszy, otrzymać osobistą dedykację od Autorki, porozmawiać o poezji i zrobić sobie zdjęcie

Serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału Panu Wójtowi Dariuszowi Wierzbie, Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej Alinie Urbańskiej, Sołtys Obór Pani Barbarze Sęk, Pani Beacie Ungrowskiej – Radnej Gminy Kwidzyn i Grzegorzowi Wojtasiowi – Radnemu Powiatu Kwidzyńskiego, Pani Ewie Kijewskiej - Zastępcy dyrektora d/s biblioteki.

Ogromne podziękowania dla Pani Sołtys Korzeniewa Renacie Krupie i całemu Kołu Kobiet Korzeniewskich za sfinansowanie wydania tomiku wierszy „Wyspa nadziei” oraz przygotowanie pysznych ciast.

Dziękujemy wszystkim przybyłym, że pomimo niesprzyjającej pogody wybrali się posłuchać poezji w bibliotece przy blasku świec!

Organizatorami spotkania byli: Sołtys Wsi Korzeniewo Renata Krupa, Koło Kobiet Korzeniewskich, Filia Biblioteki w Korzeniewie oraz nasza szkoła.

Spotkanie odbyło się w ramach realizacji Programu Profilaktyczno – Wychowawczego „Jak żyć  by zdrowym i radosnym być”, który został napisany przez nauczycieli naszej szkoły – Annę Świderską, Renatę Bednarczyk, Annę Ronowską, Annę Hals i Sabinę Bonkowską. Spotkanie poprowadziły nauczycielki Anna Świderska i Anna Hals.

Opracowała Anna Hals

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 44 gości