Start PROJEKT ZUS – podsumowanie 2024

PROJEKT ZUS – podsumowanie 2024

W tegorocznym konkursie „Projekt z ZUS” na najlepszą pracę, dlaczego ubezpieczenia są ważne, walczyło kilkuset uczniów szkól podstawowych z całej Polski.

Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu plakatu lub komiksu albo nagraniu filmu. Naszą szkołę reprezentowało 8 uczniów z klas VII - VIII – 3 osoby wykonały plakat a 5 osób nagrało film promujący ZUS z okazji 90 rocznicy istnienia.

Uczniowie wywiązali się znakomicie z zadań konkursowych. Plakat i film, który wykonali był bardzo ciekawy. Prace pokazywały, że uczniowi zrozumieli , czemu służą ubezpieczenia społeczne i jak ważne są w naszym życiu codziennym.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Komisja konkursowa powołana w województwie POMORSKIM ogłosiła:

KATEGORIA PLAKAT: I miejsce praca pt. „Kto oszczędza w ZUS zawsze jest na plus”  autorzy pracy to: Justyna Browalska – klasa VII; Oliwia Albrecht – klasa VII i Wiktoria Włodarczyk klasa VII.

KATEGORIA FILM: II miejsce praca pt. „Absolwenci Szkoły Podstawowej w Korzeniewie ubezpieczają się w ZUS-ie. ZRÓB TO SAMO!” autorzy pracy to: Liliana Plichta, Paulina Dudek, Amelia Jędrys, Michał Maścianica i Szymon Jaszczerski – uczniowie klasy VIII.

Na szczeblu etapu centralnego autorzy pracy plastycznej otrzymali wyróżnienie. Gratulujemy!

Uczniowie byli przygotowywani do konkursu przez Annę Świderską i Annę Hals.

 

Opracowała Anna Hals

 

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości