Start SPEKTAKLE PROFILKATYCZNE W RAMCH REALIZOWANGO PROGRAMU „BIBLIOTEKA SKARBNICĄ WIEDZY O ZDOROWIU, BEZPIECZEŃSTWIE, O ŚWIECIE ….”

SPEKTAKLE PROFILKATYCZNE W RAMCH REALIZOWANGO PROGRAMU „BIBLIOTEKA SKARBNICĄ WIEDZY O ZDOROWIU, BEZPIECZEŃSTWIE, O ŚWIECIE ….”

6 czerwca  naszą szkołę odwiedzili  aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa. Uczniom klas I – IV zaprezentowano spektakl pt. „Miś marzy skrycie o przyjacielu celebrycie”, który opowiadał jak często zapominamy o dobrej zabawie, czy też osobach, które są w naszym życiu najważniejsze. Myślimy egoistycznie o tym, czym nas ktoś obdaruje oraz jak długo nasza wielka impreza pozostanie na językach.
Klasy V- VIII spektakl „Kliknij – akceptuj”, który opowiadał o akceptacji samych siebie i tego, jak internet podcina nam skrzydła dając sprzeczne wrażenia jak wygląda prawdziwe życie.
Opracowała Anna Hals

 

 

6 czerwca  naszą szkołę odwiedzili  aktorzy z Teatru Edukacji i Profilaktyki MASKA z Krakowa. Uczniom klas I – IV zaprezentowano spektakl pt. „Miś marzy skrycie o przyjacielu celebrycie”, który opowiadał jak często zapominamy o dobrej zabawie, czy też osobach, które są w naszym życiu najważniejsze. Myślimy egoistycznie o tym, czym nas ktoś obdaruje oraz jak długo nasza wielka impreza pozostanie na językach. 
Klasy V- VIII spektakl „Kliknij – akceptuj”, który opowiadał o akceptacji samych siebie i tego, jak internet podcina nam skrzydła dając sprzeczne wrażenia jak wygląda prawdziwe życie. 

Opracowała Anna Hals

 
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Twój ulubiony przedmiot
 
Szukaj
Gościmy
Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości